תודה רבי שמעון | מאמר אורח

בס"ד


רבי שמעון היקר!


כבר מזה חצי שנה מאז זכיתי להכיר אותך, אני יודע שזכות גדולה זו שנפלה בחלקי - זכות גדולה היא.


בכל פעם שבאתי ללמוד אצלך נפעמתי כל פעם מחדש מההתלהבות והלהט שלך להכניס בי תורה ובדרכך המיוחדת יש לך תמיד ידיעה לעשות זאת בצורה הטובה ביותר.


היום שמעון היקר אני נמצא בצומת דרכים בחיי צומת שלצערי הרב לא תאפשר לי להמשיך ללמוד איתך, ולשאוב ממך קצת מהידע העצום שקיים בך.


נעמת לי מאוד ידידי היקר, הכנסת אותי לעולם שלא הכרתי קודם ופתחת לי צוהר שאני מאמין שעוד יעזור לי בהמשך חיי בעתיד, נטעת בי ידע תבונה וגם כלים להמשך החיים הלאה ושנינו בטוחים שאת שכרך על כך לבטח תקבל מאת ה' יתברך.


לך רבי שמעון היקר לא נותר אלא לומר שוב תודה גדולה ולברך אותך שכל משאלות ליבך כולן יתגשמו אמן ותזכה למצוות ולמעשים טובים שחסד יסובבך בכל אשר תפנה וה' יתברך יעניק לך ולמשפחתך בריאות אושר ברכה בכל.


בבואי לקנות לך מתנה לא עמדה בפני ההתלבטות ולו הקטנה ביותר לגבי איזו מתנה לקנות לך ידעתי שאני הולך לקנות לך ספר שכן אתה איש ספר בכל רמ"ח איבריך.


מתנה צנועה זו, רבי שמעון, לא מתקרבת אפילו לא במעט להביע את תודתי הגדולה והערכתי העצומה אליך על הזמן היקר שלך שהקדשת לי ועל המאמצים שהשקעת בי בדבקות גדולה כל כך, בכל פעם שבאתי ללמוד אצלך, הדבקות הזו שלך תמיד עוררה אצלי השתאות והערכה שאני לא בטוח שהמילים שאני כותב לך יוכלו לתאר אותה.


חזק וברוך על הדרך. חזק ואמץ על הדבקות.


תודה תודה על הכל.