תגובות שהתקבלו לאחרונה | מערכת האתר

לקראת חג החנוכה נשלחו אל הלומדות דפי משוב, ובהם שאלות על שיחות החברותא, התדירות, נושאי הלימוד, הארות והערות, חוויות משמעותיות, המלצה על חברות נוספות ועוד. 

ההענות היתה מדהימה, ודפי המשוב חזרו אלינו, מלאים וגדושים במילים חמות, מעריכות, מודות על העבר וצמאות לעוד, בעתיד. 

לפניכן לקט מתוך הדברים הכתובים שהתקבלו במשרדי 'חברותא' בדפי המשוב: ( הפרטים המלאים שמורים עימנו.)
 
*אני בקשר עם לאה ב., אישה חכמה, צנועה, יודעת להקשיב, אשת שיחה, אדם נפלא! אני באה מעולם אחר לגמרי אבל איתה אני מוצאת חיבור מפתיע וטוב. ללאה יש סבלנות, היא לא נרתעת מהשאלות שלי ומקבלת הכול באהבה, יישר כוח! אני לא אהפוך לדתית בעקבות השיחות, אבל אני לומדת המון ואין ספק שאני אקח כמה מהדברים ואממש אותם.
תודה, אלמוג

* בראש השנה, לאה הזמינה אותי ואת בתי אליה לחג. אני חייבת לציין שזה היה חג ראשון שלי בחוג חרדי. זאת היתה חוויה בלתי נשכחת! האווירה שהיתה בביתה, האירגון של כל פרט ופרט ועוד הרבה דברים מדהימים כמו הבנות שלה והקטנציק וכו'... גם בדירה בה התארחנו ללינה נדהמתי איך כול פרט קטן פשוט היה מלא מחשבה ורצון טוב, לדוגמה שוקולדים על הכריות בחדר שינה ועוד...

* מאז הקשר שלי עם אפרת למדתי הרבה יותר על מצוות ומסורת מהלימוד הטלפוני שלנו. כמו כן, העובדה שהזמינה אותי לשבתות וחגים תרמה רבות משום שחוויתי לראשונה שבת אמיתית וחג אמיתי כהלכה. אך יותר מהכל מה שתרם זה להכיר אנשים כל כך מדהימים ומיוחדים כמו אפרת ומשפחתה. כל זה פשוט חיזק אותי רבות.
אפרת היא בן אדם מדהים. אי מרגישה שהתקרבתי אליה המון ולמדתי והתחזקתי בזכותה המון. אין ספק שהיא עושה מעל ומעבר. אני מאוד מאוד מודה לה(ולכל משפחתה) ולכם.

* אני מאד נהנית מהקשר, אני ממש מחכה לשיחות עם מרים. אני לומדת ומחכימה, וכן מרגישה אכפתיות אמתית מצד החברותא שלי וזה כמובן מחמם את הלב ומחזק אותי. בתקופת הלימוד שלנו למדתי הלכות אשר תרמו לי וכן רכשתי ידע חדש בנושאים שונים כגון אמונה, בטחון, עבודת השם, מה שתרם לי להתחזק. למדתי להסתכל על נושאים שונים מזוית חדשה ושונה, שהאירה את עיני. אני מרגישה שיש לי כתובת לפנות אליה לגבי כל שאלה, או נושא לימוד חדש.
היתה לי חוויה מאד טובה, כאשר בחודש יוני השנה נפגשתי עם מרים, היה מאד מרגש , ושמחתי סוף סוף לראות עם מי אני מדברת מזה זמן ממושך בטלפון.

* אני מודה לכם, כארגון, מעומק הלב על יוזמתכם הברוכה, בזכותכם ובזכות המתנדבות יש התחזקות בלימוד התורה ואהבת חינם בין בני ישראל. יישר כח, ושהשם יתברך יגמול לכם בטובה.

* זיוה אישה מקסימה מאוד, הלואי והיה לי יותר זמן, הייתי משוחחת איתה כל שעה בלי להגזים, היא אוצר!!
הקשר בינינו חיזק אותי מאד, אני מרגישה שינוי אדיר, כמובן שיש לי עוד דרך ארוכה מאוד...