1 + 1 = חברותא | אליעזר אייזיקוביץ

לא, זה לא תרגיל במתמטיקה. זהו תרגיל בצמיחה רוחנית.

משחר ההיסטוריה התפתחה בעם ישראל טכניקת לימוד ייחודית – שיטת הלימוד בחברותא. שני לומדים מתמודדים בצוותא עם החומר הנלמד, מאירים אותו מזוויות הסתכלות שונות, מתווכחים ביניהם, מחדדים האחד את השני ומאירים אותו באור חדש. כעת, בסיוע הטכנולוגיה של המאה ה-21, גם אתה תוכל ליהנות משיטת החברותא בכל שעה משעות היממה ובכל מקום על פני הגלובוס.

פרויקט הלימוד הטלפוני 'חברותא' מאפשר לך ליהנות מלימוד מקורות היהדות יחד עם בן זוג שיותאם לך באופן אישי. לא חשוב אם אתה דתי או חילוני, רועה צאן או רואה חשבון, עורך דין או עורך עיתון אנחנו כבר נמצא עבורך את בן הזוג האידאלי ללימוד משותף. בכל שעה שמתאימה לך, בכל זמן שנוח לך, בכל מועד שבו אתה מעוניין - בוא להעשיר את עולמך הרוחני בתוכן המרתק הממתין לך על מדפי ארון הספרים היהודי.

אין צורך לנסוע למרחקים. לא צריך אפילו לצאת מהבית. תן לאצבעות ללכת במקומך ולהוביל אותך להרפתקה רוחנית מרתקת. פנק את עצמך בהפסקה שבועית ממרוץ החיים ובוא לגלות את נכסי הרוח של עם ישראל במפגש טלפוני ישיר, נינוח, חופשי, ובלתי פורמלי שבו ניתן להעלות כל נושא ולדסקס כל עניין.

הנושאים, העיתוי ומשך השיחה פתוחים לבחירתך וניתנים לשינוי. החשיפה היא אישית בלבד ללא התערבות שום גורם אחר. הקשר הינו בין גבר לגבר ואישה לאישה.

אתה מוזמן אפוא להצטרף כבר היום לאלפי הלומדים דרך אתר חברותא. בוא לגלות את המכנה המשותף הבסיסי ביותר של עם ישראל - המקורות והחכמה היהודית. בוא לגלות כי לעיתים אחד ועוד אחד שווים הרבה יותר משנים. הם שווים... חברותא.

להצטרפות לחצו כאן ומלאו את הפרטים. נציגנו ישמחו לשוב אליכם בהקדם וליצור עמכם קשר טלפוני..