כיצד תפיקו יותר מהחברותא שלכם? | ישראל אדלרכיצד תפיקו יותר מהחברותא שלכם?


לפניך מספר כללים שיכוונו אותך איך להפוך את החברותא שלך למשהו שגם תהנה ממנו וגם תצא עם משהו ביד.


1.זמן קבוע – החברותא בינכם היא סך הכל 20 דקות בשבוע. אם לא יהיה לכם זמן קבוע ומוגדר (יום רביעי 8.30 בערב), תגלו מהר מאוד שאת רוב האנרגיה אתם משקיעים בלרדוף אחד אחרי השני. שניכם אנשים עסוקים, ורק זמן קבוע שתתאמו בינכם יוכל לתת לכם אפשרות להפיק את המירב מהזמן המוגבל שהקדשתם לכך.


2. עמידה בזמנים – תעשה לעצמך תזכורת בנייד, תתלה פתק על המקרר וכל דבר שיזכיר לך את הזמן שקבעתם. במקרי חרום שאין לך אפשרות ללמוד בזמן הקבוע, אל תשכח להודיע לפרטנר שלך מראש ו.. לקבוע זמן אחר.


3. לימוד מספר – מאוד מומלץ שהלימוד לא יהיה בעל פה, אלא מתוך ספר. מכמה סיבות.4. תן כבוד – החברותא שלך, בדיוק כמוך, מקדיש זמן ואנרגיה בשביל החוויה המשותפת הזו. תכבד אותו ותשתדל להראות לו שאתה מעריך את זה.

זכור! המחמאות הן הדלק היחיד שלו – הוא לא מקבל על כך שום תמורה כספית.


5. תן חיוך – כל סוג קשר ובכללו גם קשר ה"חברותא" בנוי הרבה על אווירה טובה ונעימה. אם אתה מרגיש שהאוירה "כבדה" מידי תשתדל אתה להיות זה שמכניס את החום והנעימות לקשר. תספר לו קצת על מה שעבר עליך היום, משהו על המשפחה ו/או החברים , וכמובן! כמו בפסקה הקודמת, מחמאות ופרגונים..!


6.תשאל שאלות – אל תחשוש לשאול כל שאלה, אל תשמור אותן בבטן, היא לא מחסן.. צא מנקודת הנחה שהפרטנר שלך נרשם לפרויקט, לא בכדי להתעלם מהשאלות - אלא כדי לדון בהם!

חוץ מזה תזכור תמיד, השאלה הכי גרועה, היא זו שלא נשאלה!


7. שמור על קשר – בכל פעם שיש לך בעיה, שאלה, ביקורת או מחמאה.. אל תשכח שאנחנו כאן בשבילך!

אמנם השתדלנו לבצע התאמה לפי הנתונים שהיו בידינו בעת התאמת החברותות, אבל אם בכל שלב בהמשך אתה מרגיש רצון לשנות , לשפר או להחליף. אין שום בעיה! תרים טלפון,תשלח אימייל ואנחנו נסדר לך בדיוק מה שרצית, בעזרת השם.