זכיתי בחברה | ישראלה

שלום שמי ישראלה חזרתי בתשובה לא מזמן בעקבות ארוע מצער שאודותיו אספר מיד. את הסיפור שלי אני מתארת כאן, ולא באתר 'לחזרה תשובה' מאחר שחשוב לי לציין  ולספר על הקשר המיוחד בו רקמתי עם אחת ממתנדבות הארגון.

ובכן כפי שציינתי שמי ישראלה ואני מאיזור הצפון אמא לחמישה מקסימים שהקטן בן הזקונים שלי נולד הוא היה מדהים כמו האחים שלו אך בגיל כמעט שלושה שבועות הוא חלה בדום נשימה וכמעט מת לי. לולא החייתי אותו הוא לא היה איתנו היום...

היינו מאושפזים לתקופות מאוד ארוכות ובזמן היותינו בבית החולים התחלתי לקרוא לילד תהילים והוא נורא נהנה מזה וכך התחזקה גם אמונתי יותר ויותר כשהבן שלי הבריא ויצא מהמצב הקריטי שהיה בו ואחרי שהחזרנו את המוניטור הביתי שהיה לנו נסענו לקיים נדר שנדרה אימי לרבי מאיר בעל הנס. נסענו לשם משפחה חילונית (אני הוריי בעלי ובני) וברגע שנכנסתי למתחם הקבר למטה במדרגות והתחלתי לקרוא תהילים הרגשתי מעטה של אור עצום שעוטף אותי ובו ברגע ידעתי שבכדי להודות לקדוש ברוך הוא ולרבי מאיר בעל הנס על הנס העצום שקרה לנו ידעתי שאני צריכה לעשות תשובה.

שאלת את הרבנית שלי איך אפשר להתחיל בתשובה והיא נתנה לי נקודות התחלה שעמדתי בהם אך במקביל חיפשתי סיוע נוסף. פניתי להידברות שקישרו אותי עם איילת השחר שדרכם היכרתי את חוי, אדם מדהים שכמוהו לא פגשתי מעולם.

חוי החלה ללמד אותי הלכה ובמקביל גם האזינה לכל קשיי היום יום שלי (הייתי מאוד קרובה לגירושים מבעלי ופיטרו אותי מעבודתי בגלל שאני יהודייה) וחוי תמכה בי לאורך כל הדרך וחיזקה את נשמתי עד כדי כך שב"ה הצלחתי להתגבר על כל הבעיות שלי (כבר הייתי בחצי הדרך לעזוב את התשובה) חוי בשבילי היא  לא רק המלמדת שלי היא אדם מדהים בעל נשמה טהורה שהקדוש ברוך הוא שלח לי משמים. היא בשבילי כאמא ששומרת עלי ועוזרת לי להתגבר על הכל ורק בזכותה התשובה שלי, היא בעצם המתנה הכי גדולה שקיבלתי בחיי.

למרות שעדיין לא נפגשנו יש ביננו קשר עצום וחזק היא אומרת שגם אני תורמת לה אבל אני לא חושבת שהתרומה שלי אליה היא פסיק ממה שהיא תורמת ונותנת לי בשיחות שלנו.

אני רוצה להודות לאיילת השחר שיש להן נשים צדיקות כמו חוי כי מבחינתי חוי היא צדיקה שאין כמוה. בקשר שלי איתה פשוט זכיתי באמא נוספת שמחבקת ועוזרת בטוב וברע.

תודה שהקשבתם לי וכן ירבו נשים כמו חוי.

ותודה לאיילת השחר.

בברכה ישראלה.