נחיתה רכה בלונדון | מערכת האתר

חום מטורף של שלושים וארבע מעלות פגע בנו ברגע שיצאנו מחוץ לנמל התעופה. נפרדנו ממנו וטסנו ללונדון.

 

היינו כמעט שבוע בחדר אורחים, מנסים למצוא את עצמנו בסביבה החדשה והשונה.

 

סוף סוף מצאנו דירה חמודה ויפה אבל בלי רהיטים! אז נסענו  לאיקאה לרהט את הבית ...


 טיפ לחיים: לעולם לא לקנות רהיטים באיקאה אם אתה לא נגר מקצועי ! מעולם לא ראיתי מיטה ב -שמונה עשרה  חלקים ולא את בעלי יושב על הרצפה עם ברגים ועץ שעפים לכל עבר.

אחרי כמה שעות החלטנו להזעיק עזרה.  שני עובדים רומנים באו.  הם העריכו שזה ייקח להם בערך שעה וחצי.זה לקח ארבע. אז אליה, לא כזה גרוע יחסית...

 

גם היה צריך דחוף למלא את הבית עם אוכל ומוצרים בסיסיים!

 חיים בלי מכונית יכולים להיות די מסובכים. לקחנו את האוטובוס וניסינו לשלם לנהג עם כסף. הוא הסתכל עלינו כאילו שנפלנו מהירח! הוא אמר- כבר שנה אי אפשר לשלם עם כסף רק עם כרטיס 'אויסטר'.

 

אליצור המותק שלנו היה ילד מדהים (בלי עין הרע ) עם כל השינויים בחיים שלו תמיד יש לו חיוך מקסים.

 

אליצור2.jpg

 

חייבת להגיד לכם איך אנשים פה נפלאים . רוצים לעזור. גם האנגלים וגם הישראלים. כל אחד שעצרנו לשאול  שאלה קטנה התחיל לדבר איתנו ולהגיד שהם רוצים לעזור, ואפילו נתנו לנו את המספרים שלהם. איזה הרגשה מדהימה לדעת שכל עם ישראל ערבים זה לזה.

 

 

ישראלי אחד שפגשנו ברחוב באחד הימים הראשונים עזר לנו בצורה מיוחדת. כשהוא שמע שאין לנו פלאפון אנגלי הוא רץ איתנו לחנות פלאפונים, הוא סידר לנו פלאפון  ושילם על החודש הראשון!

 

 דרך אגב בכל מקום שהולכים שומעים עברית. רציתי לדעת האם נשארו ישראלים בארץ?

 

עדיין יש לנו מיליון סידורים קטנים וגדולים לעשות בימים הקרובים. שנהיה עוד טיפה יותר מיושבים אנחנו רוצים להתחיל להזמין אתכם לשבתות...

אני אעדכן כמובן.

 

שלכם, יפה

 

אליצור1.jpg