אני ממליץ | מאמר אורח

שלום, שמי נאה, 45, "מושבניק" מהצפון.

נחשפתי לארגון "חברותא" דרך פרסומת בnrg שהציעה "קשר מעולם אחר"..

האמת, שלא בדיוק הבנתי מתוך הפרסום במה בדיוק העניין, אבל אינסטינקט הסקרנות שבי גרם לי להרים טלפון (מה גם שהמספר חינם...סתם...). מה שהציעו לי מעבר לקו הוא חברותא אישית דרך הטלפון אמרתי להם את האמת שאני לא מאמין בקשר טלפוני אבל לא איכפת לי לתת לזה צ'אנס.

691181_readingאחרי כמה ימים התקשר אלי אדם שהציג את עצמו בשם נתן, בהמשך השיחה התברר שהבחור גר לא רחוק ממני.

הוא שאל באיזה נושא אני רוצה לשוחח והציע מגוון נושאים. בחרתי שנעסוק בעניינים שבין אדם לחברו. לאחר כמה שיחות בכיף התחלנו ללמוד פרקי אבות, יש שם המון חכמת חיים ומשפטים ומאמרים עוצמתיים בשפה מכובדת ועתיקה של חכמי התלמוד והקבלה.

פגשתי שם גם כל מיני מאמרים מוכרים שכולם אומרים אותם ואף אחד לא יודע מאיפה הם לקוחים.

בקיצור, אני מוריד את הכובע (שאין לי..)בפני יוזמי הרעיון שמצד אחד מעשיר את הידע ומצד שני לא חונק

לכל מי שקורא את הטור הזה, אני ממליץ!

חברותא

פרשת השבוע: דברים

הרב אורי זוהר על חברותא

מה זה "חברותא"

"חברותא טלפונית" היא שירות ללא מטרות רווח, שמקשר בין גברים חילונים לחרדים, ובין נשים חילוניות לחרדיות, ומאפשרת לקבוע זמן איכות משותף קבוע, לשיחה ולימוד דרך הטלפון.

בבית, בקפיטריה, בדרך לבסיס או ללימודים, בזמן שלך ובפרטיות של הטלפון שלך, תוכל לשוחח ולדון על כל מה שמעניין אותך בעולם היהודי: שבת, חגים, כשרות, שידוכים וחינוך הילדים, כמו גם שאלת גיוס לצה"ל או הדרת נשים.

בשעה השבועית הקבועה שלכם תוכלו ללמוד ולהעמיק בנושאים שמעניינים אותך, או פשוט לשוחח (וגם להתווכח לפעמים wink). ה"חברותא הטלפונית" שלך ישמח לענות לך כמיטב יכולתו ובמלוא הרצינות, ולא להשאיר לך אף שאלה ללא מענה.

 

האם ה"חברותא הטלפונית" הוא מעין רב?
ממש לא. מדובר באנשים כמוני וכמוך, שיש להם ידע רב ביהדות ועניין לחלוק אותו גם איתך. ולא, "החברותא הטלפונית" לא מקבל תשלום עבור הזמן שלו וגם לא מחזיר אותך בתשובה, הוא פשוט רוצה ממש כמוך, לצמצם קצת את הפער בין דתיים לחילונים.

רק על מנת לסבר את האוזן נספר, כי מאות אנשים ונשים שהכירו דרך "חברותא טלפונית", הפכו לידידים טובים, הכירו את המשפחות ואורח החיים השונה, השתתפו בשמחות וממשיכים להיות בקשר לבבי וחם עד היום.

ובמקרה שאין ביניכם "כימיה" מה עושים? אין שום בעיה, במאגר שלנו קיימים מאות חברותות טלפוניות נוספות, אחד מהם ודאי יתאים לך.

הצטרף כבר עכשיו ל"חברותא" הטלפונית שלנו, מלא את הפרטים כאן בטופס ונציג שלנו ישמח לחזור אליך לשיחה קצרה, על מנת להבין את הסגנון והבקשות שלך ולהתאים לך חברותא כלבבך.

ממתינים לך ממש מעבר לקו...


"חברותא"
לומדים להכיר

קצת פרסומים עלינו