מבצע השבוע לגולשי חברותא | מערכת האתר

מקום שבעלי-תשובה עומדים

איך מצליחים לאזן ולנתב את ה"אורות גבוהים" וה"מתח הגבוה" שבעלי התשובה זוכים לו בתחילת תשובתם למהלך בונה, ולא ללחץ ומתח גבוה שיוביל למדומינות ולחיכוכים בין האדם לעצמו ובין האדם לאשתו ומשפחתו?
 
עם סוגיא מורכבת ורגישה זו מתמודד הספר באומץ ובכנות לא שגרתית. הספר זכה להסכמות חמות ולבביות מכמה מגדולי ישראל שהעידו עליו שהוא ספר חובה לכל בעל תשובה.

 

המחיר: 42 ש"ח.

מבצע השבוע לגולשי חברותא: 34 ש"ח בחנויות פלדהיים. או ברכישה טלפונית.בתוקף עד 31.1.10

יש לציין קוד קופון: (להדפיס או למסור בטלפון)

 

להזמנות טלפוניות: 1-700-501-504

רשת חנויות פלדהיים:

ירושלים:

בית שמש:


בני ברק:

חברותא

פרשת השבוע: דברים

הרב אורי זוהר על חברותא

מה זה "חברותא"

"חברותא טלפונית" היא שירות ללא מטרות רווח, שמקשר בין גברים חילונים לחרדים, ובין נשים חילוניות לחרדיות, ומאפשרת לקבוע זמן איכות משותף קבוע, לשיחה ולימוד דרך הטלפון.

בבית, בקפיטריה, בדרך לבסיס או ללימודים, בזמן שלך ובפרטיות של הטלפון שלך, תוכל לשוחח ולדון על כל מה שמעניין אותך בעולם היהודי: שבת, חגים, כשרות, שידוכים וחינוך הילדים, כמו גם שאלת גיוס לצה"ל או הדרת נשים.

בשעה השבועית הקבועה שלכם תוכלו ללמוד ולהעמיק בנושאים שמעניינים אותך, או פשוט לשוחח (וגם להתווכח לפעמים wink). ה"חברותא הטלפונית" שלך ישמח לענות לך כמיטב יכולתו ובמלוא הרצינות, ולא להשאיר לך אף שאלה ללא מענה.

 

האם ה"חברותא הטלפונית" הוא מעין רב?
ממש לא. מדובר באנשים כמוני וכמוך, שיש להם ידע רב ביהדות ועניין לחלוק אותו גם איתך. ולא, "החברותא הטלפונית" לא מקבל תשלום עבור הזמן שלו וגם לא מחזיר אותך בתשובה, הוא פשוט רוצה ממש כמוך, לצמצם קצת את הפער בין דתיים לחילונים.

רק על מנת לסבר את האוזן נספר, כי מאות אנשים ונשים שהכירו דרך "חברותא טלפונית", הפכו לידידים טובים, הכירו את המשפחות ואורח החיים השונה, השתתפו בשמחות וממשיכים להיות בקשר לבבי וחם עד היום.

ובמקרה שאין ביניכם "כימיה" מה עושים? אין שום בעיה, במאגר שלנו קיימים מאות חברותות טלפוניות נוספות, אחד מהם ודאי יתאים לך.

הצטרף כבר עכשיו ל"חברותא" הטלפונית שלנו, מלא את הפרטים כאן בטופס ונציג שלנו ישמח לחזור אליך לשיחה קצרה, על מנת להבין את הסגנון והבקשות שלך ולהתאים לך חברותא כלבבך.

ממתינים לך ממש מעבר לקו...


"חברותא"
לומדים להכיר

קצת פרסומים עלינו